Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2018.

Key Account Manager

Kraków, małopolskie

Patrol Group _Sp.z o.o. Sp. k-a

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • podtrzymywanie i pogłębianie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów;
  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży i koordynacja wysyłek;
  • analiza podległego obszaru rynku;
  • spotkania z klientami i uczestnictwo w międzynarodowych targach branżowych;
  • współpraca z działem produkcji, logistyki i marketingu.

Nasze wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży B2B;
  • poparta sukcesami umiejętność budowania i utrzymywania perspektywicznych relacji z klientami;
  • efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie;
  • wysoka orientacja na efekty oraz jakość wykonywanych działań;
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne;
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub/i angielskiego w mowie i w piśmie;
  • doświadczenie w obsłudze zagranicznego klienta sieciowego będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników;
  • kreatywne i pełne wyzwań zajęcie z innowacyjnym produktem w międzynarodowym środowisku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę z największymi klientami w branży;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • elastyczny czas pracy;
  • pakiet dodatkowych benefitów.

Wymagania

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie rozwijać relacje z naszymi europejskimi klientami na stanowisku:

Patrol Group to ok 500 wspaniałych osób, zatrudnionych w zakładach produkcyjnych w... Wieluniu i Krakowie, oraz dziale handlowym w Krakowie. W naszej firmie jest miejsce dla osób o różnych zainteresowaniach czy specjalizacjach. Naszą siłę stanowią ludzie z różnych działów- począwszy od działu produkcji, po dział handlowy i eksportu. Każdy z nich jest dla firmy jednakowo ważny. Wszyscy realizujemy jeden cel: zadowolenie Klienta, a wzajemny szacunek, energia i odpowiedzialność pomagają nam w jego realizacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi