Key Account Manager

Igloopol

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • rozwój relacji handlowych z wybranymi klientami sieciowymi,
  • wprowadzanie produktów z kategorii mrożona żywność i lody do sieci handlowych,
  • bieżące negocjowanie warunków kontraktów z klientami,
  • realizowanie powierzonych planów sprzedażowych,
  • ustalanie planów sprzedaży na poszczególne miesiące,
  • dbanie o wysoki poziom dystrybucji produktów,
  • raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • minimum 2 – letnie doświadczenie w branży FMCG na pokrewnym stanowisku pracy lub na stanowisku kupca w sieci handlowej (preferowane: dania mrożone, lody),
  • doświadczenie we współpracy z klientami sieciowymi – w tym prowadzenie negocjacji rocznych na poziomie centralnym,
  • zdolności analityczne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych – prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej rozpoznawalną i cenioną na rynku marką,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe.

Prezentacja firmy

IGLOOPOL to producent lodów, mrożonych warzy i owoców, deserów i garmaże... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi