Opis stanowiska pracy

PTWP EVENT CENTER Sp. z o.o. Spółka zarządząca Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (MCK) i Halą Widowiskowo – Sportową „Spodek”, w których są organizowane imprezy i wydarzenia o charakterze między innymi: gospodarczym, kulturalnym, politycznym, sportowym, kongresy, wystawy, targi, widowiska itp. poszukuje osoby na stanowisko KEY ACCOUNT MANAGER

Zastępstwo na 18 miesięcy z możliwością przedłużenia czasu zatrudnienia.

ZADANIA:
- Realizacja uzgodnionych z przełożonym celów sprzedażowych B2B i B2C w celu optymalnego wykorzystania przestrzeni oferowanych przez MCK i Spodek na organizację konferencji, kongresów, targów, spotkań, wydarzeń muzycznych i sportowych oraz artystycznych
- Aktywne pozyskiwanie klientów m.in. spotkania sprzedażowe z klientami w siedzibie klienta lub na terenie MCK lub Spodka, udział w wydarzeniach branżowych, aplikowanie w zapytaniach przetargowych.
- Kształtowanie i wdrażanie polityki sprzedażowej krótko i długoterminowej w tym budowanie ofert specjalnych i pakietów konferencyjnych
- Realizacja procesów sprzedażowych: zbudowanie oferty i cennika, ofertowanie, negocjowanie umów, specyfikacja wymagań do działu planowania, ewaluacja, działania naprawcze
- Prowadzenie procesów sprzedażowych w dedykowanym oprogramowaniu CRM (zarządzanie rezerwacjami, umowami, bazą klientów)
- Rozwijanie nowych produktów.
- Budowanie i utrzymywanie skutecznych relacji z klientami.
- Przeprowadzanie regularnej analizy statusu sprzedaży i wprowadzanie działań korygujących
- Analiza rynku.
- Proponowanie innowacyjnych rozwiązań.
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy i podwykonawcami w procesie sprzedaży

Wymagania

WYMAGANIA:
- umiejętność budowania strategii sprzedaży
- nastawienie na realizację celów i rozliczanie zadań
- poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
- techniki sprzedaży
- budowanie cenników
- budowanie odpowiedzialnych relacji z interesariuszami i partnerami
- budowanie i wdrażanie procedur
- prowadzenie negocjacji handlowych
- budowanie marki
- zarządzanie relacjami z klientami
- znajomość rynku MICE i organizacji MICE
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- tworzenie i przedstawianie prezentacji i ofert
- język angielski na poziomie zaawansowanym

PREFEROWANE DOŚWIADCZENIE:
- praca w charakterze key account managera przez co najmniej 1 rok - preferowane branża MICE, hotelarstwo, eventy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji (LM, CV) z nazwą stanowiska.

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management