Key Account Manager

Max4media Sp.z o.o.

Nadarzyn, mazowieckie

Miejsce pracy: Nadarzyn

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Studio Reklamy z Grodziska Mazowieckiego poszukuje osoby do swojego działu sprzedaży.

Jeżeli wyróżniasz się konsekwencją w działaniu, uparcie dążysz do zamierz onego celu, jesteś uczciwy i angażujesz się w powierzone obowiązki a przy tym posiadasz wysoką kulturę osobistą i jesteś otwarty na ludzi - ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie !

Obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
- bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem
- przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji
- realizacja planów sprzedażowych
budowanie długotrwałych relacji z partnerami
bieżąca obsługa potrzeb i zamówień klientów

Oferujemy:

- stałą pensję podstawową i wysokie, motywujące premie sprzedażowe (widełki 2.000-10.000zł)
- samochód służbowy
- telefon, laptop
- szkolenia i udział w ciekawych projektach,
- partnerskie traktowanie, autentyczne wsparcie, cele, dzięki którym będziesz mógł się rozwijać

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w sprzedaży B2B
- znajomości branży poligraficznej, w szczególności druku wielkoformatowego/cyfrowego - choć nie jest to warunek konieczny
- wytrwałości w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
- mile widziani handlowcy z własną bazą kontaktów
- silnej motywacji do pracy i nastawienia na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych
- prawa jazdy kat. B