Key Account Manager

Devire

Gliwice, opolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gliwice

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest firma oferująca sprawdzone i skuteczne rozwiązania edukacyjne. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie ofertą firmy w kraju jak i za granicą, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż oferty firmy do klientów prywatnych (szkoły językowe, firmy edukacyjne) na terenie Polski oraz poza granicami kraju.
  • Budowanie trwałych relacji z obecnymi jak i nowymi Klientami firmy.
  • Profesjonalne doradztwo oraz prowadzenie szkoleń bezpośrednio u Klientów.
  • Aktywne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, budowanie wizerunku marki wśród grup docelowych (konferencje, targi, eventy).
  • Bieżący monitoring rynku.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy.
  • Samodzielne stanowisko z realną perspektywą rozwoju zespołu.
  • Interesujący i jasno sprecyzowany zakres zadań.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku w sprzedaży usług do klientów prywatnych.
  • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług/produktów w branży edukacyjnej lub szkoleniowej.
  • Samodzielność w działaniu polegająca na umiejętności planowania pracy, ustalania priorytetów.
  • Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych (60-70%).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).
Devire Devire Devire Devire