Opis stanowiska pracy

LARK Leisure Homes Sp. z o.o. z siedzibą w Darłowie to najnowocześniejsza w Europie Środkowo-Wschodniej fabryka domów modułowych, szkieletowych i mobilnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

KEY ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Darłowo

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • utrzymywanie kontaktów i budowa dobrych długotrwałych relacji z dotychczasowymi klientami Firmy,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów zainteresowanych ofertą,
  • udział w targach i wystawach krajowych i międzynarodowych,
  • analizę rynku i monitorowanie działań konkurencji,
  • sporządzanie ofert we współpracy z Działem Projektowym,
  • monitorowanie i koordynacja realizacji zamówień handlowych,
  • raportowanie wyników sprzedaży do Zarządu Spółki.

Na tym stanowisku pracy wymagamy:

  • min 1 rok doświadczenia w strukturach sprzedaży w firmie produkcyjnej (preferowana branża budowlana)
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (poziom min B2),
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • min średniego wykształcenia,
  • doświadczenie w branży domów mobilnych i szkieletowych lub turystyce kempingowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizje zależne od uzyskiwanych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Pomysł na uruchomienie fabryki domów rekreacyjnych, mobilnych i s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bez limitu
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Top management