Michael Page Michael Page

Key Account Manager

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Key Account Managera, który odpowiedzialny będzie zarówno za opiekę nad kluczowymi klientami, a także za pozyskiwanie nowych klientów. Współpraca z centralą firmy zlokalizowaną we Włoszech.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma o profilu produkcyjnym, z branży motoryzacyjnej. W zawiązku z rozwojem struktur handlowych firmy, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Key Account Managera na region całej Polski.

Opis stanowiska

* Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych;
* Współpraca z centralą firmy, zlokalizowaną we Włoszech, wspólne tworzenie strategii w odniesieniu do obecnych klientów;
* Autonomia w rozwoju rynku polskiego;
* Budowanie i utrzymywanie silnych relacji handlowych z obecnymi Klientami firmy (sektor Automotive - Tier1/ Tier2/ Tier3) w podległym regionie, tj. cała Polska;
* Doradztwo techniczne pod kątem doboru produktów;
* Bieżący monitring rynku oraz analiza działań konkurencji;
* Realizacja ustalonego planu sprzedażowego;

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektronika);
* Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej lub pokrewnej;
* Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
* Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami;
* Umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientami;
* Wysoka kultura osobista;
* Asertywność;

Oferujemy

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
* Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);
* Zadaniowy czas pracy;
* Samodzielne i decyzyjne stanowisko;
* Możliwość współpracy z kluczowymi dostawcami produktów do OEM;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa-Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page