Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy działającej w sektorze usług finansowych, realizującej projekty z zakresu płatności i bankowości mobilnej poszukuję osoby na stanowisko Key Account Managera. Firma świadczy usługi zarówno dla klientów lokalnych, jak i międzynarodowych we współpracy z polskimi operatorami telekomunikacyjnymi. Ponadto firma wdraża technologie i platformy aplikacyjne.

Miejsce pracy: Kraków

Opis obowiązków:
-Planowanie działań sprzedażowych
-Identyfikacja potencjalnych klientów, rozwój relacji z prospektami, określanie ich potrzeb i rozpoznawanie możliwych projektów
-Prowadzenie działań sprzedażowych – wypełnienie „lejka sprzedażowego” do dalszej obsługi w zakresie pozwalającym na realizację budżetu
-Zróżnicowanie portfolio klientów poprzez pozyskanie nowych
-Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oferty sprzedażowej, w odpowiedzi na potrzeby klientów
-Raportowanie działań do zarządu
-Realizacja budżetu sprzedażowego

Wymagania

-Wykształcenie wyższe – techniczne mile widziane
-Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym związanym z odpowiedzialnością za realizację budżetu w sektorze usługowym, udokumentowane sukcesy sprzedażowe
-Doświadczenie w sprzedaży konkretnych produktów rozwiązań szytych na miarę (np. związanych z branżą technologiczną)
-Łatwość nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych i sprzedażowych
-Umiejętność sprzedaży rozwiązań/projektów technicznych szytych na miarę, w oparciu o zrozumieniu potrzeb biznesowych potencjalnego klienta
-Umiejętność pracy z narzędziami systemowego zarządzania sprzedażą i CRM
-Podejście analityczne i syntetyczne w procesowaniu informacji
-Przedsiębiorcze podejście do działania, nastawienie na cel
-Sieć kontaktów biznesowych w branży finansowej, ubezpieczeniowej, technologicznej, informatycznej, medialnej, usługowej etc.

Benefity:
-Narzędzia pracy (telefon, laptop)
-Prywatna opieka medyczna (Luxmed)
-Multisport
-Możliwość nawiązania współpracy na dogodnych warunkach (umowa o pracę, b2b)
-Zadaniowy czas pracy
-Miejsce parkingowe
-Praca zdalna

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż