Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- sprzedaż rozwiązań oraz usług IT z oferty Indata Solutions S.A.
- doradztwo w zakresie wyboru produktów i licencji Microsoft
- przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji
- samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z klientami B2B
- realizacja założonych planów sprzedażowych
- dbanie o obsługę posprzedażową

Wymagania

- znajomość produktów Microsoft lub doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla firm

- minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych w B2B poparte sukcesami

- wykształcenie wyższe

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka angielskiego

- komunikatywność

- umiejętność budowania relacji z klientem

- umiejętności negocjacyjne

- silna orientacja na działanie i wynik

- zaangażowanie, pozytywne nastawienie, entuzjazm

Oferujemy:

- wynagrodzenie zasadnicze oraz system prowizyjno – premiowy w oparciu o indywidualne wyniki pracy

- narzędzia pracy: telefon, notebook, samochód do uzgodnienia

- prywatną opiekę medyczną

- karta multisport

- kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami

- przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

- szkolenia z zakresu usług i produktów firmy

Prezentacja firmy

Indata SA jest spółką akcyjną notowaną na głównym parkiecie Giełdy Papie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Kadra zarządzająca