Key Account Manager spedycja - rozwój w kierunku branch managera

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta operatora spedycyjnego, który oferuje kompleksową gamę rozwiązań transportowo-celnych poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko

Key Account Manager

(sprzedaż frachtów morskich, kolejowych, drogowych, lotniczych)

Miejsce pracy: Stacjonarnie siedziba firmy lub w formule HO z regularnymi wizytami w centrali firmy

Zadania:

Aktywne poszerzanie portfela Klientów, przygotowywanie rozwiązań ofert uwzględniających potrzeby firm, kalkulacje, spotkania, negocjowanie i finalizacja umów

Wymagania:

  • znajomość branży
  • utrzymywanie obecnych i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (usługi spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej, drogowej)
  • umiejętność budowania relacyjnego portfela klientów
  • umiejętność przygotowywania kalkulacji
  • znajomość norm prawnych, regulacji oraz dokumentacji związanej z transportami
  • zdolności komunikacyjne, umiejętności negocjacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki
  • samodzielność, nastawienie na realizowanie wytyczonych zadań

Oferujemy:

  • stabilne długofalowe zatrudnienie w wymiarze etatu
  • indywidualnie ustalony okres próbny
  • rzetelne wprowadzenie w procedury
  • umowa o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premia sprzedażowa
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realizowania działań w całym kraju
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy - w kierunku otwarcia kolejnego oddziału i roli branch managera
  • niekorporacyjną strukturę i szybką decyzyjność
  • bardzo dobrą atmosferę

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego. Nr Cert. 6231 FallWork Sp. z o. o.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.