Key Account Manager / Senior Key Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, lidera w branży FMCG - producenta kosmetyków, poszukujemy:

Key Account Manager / Senior Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów i rozwój sprzedaży w jednym z obszarów kanału nowoczesnego (sieci handlowe, hiper i supermarkety, sieci dyskontowe),
  • Aktywna współpraca przy tworzeniu strategii sprzedażowej firmy,
  • Przygotowywanie planów sprzedażowych dla poszczególnych klientów, prezentacji, ustalanie warunków sprzedażowych i trade-marketingowych
  • Współpraca przy planowaniu i realizacji akcji promocyjnych dla klientów,
  • Prowadzenie samodzielnych negocjacji z powierzonymi klientami,
  • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu,
  • Egzekucja warunków kontraktowych w poszczególnych obszarach w stosunku do obsługiwanych klientów,
  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją budżetu sprzedażowego oraz z wynikami sprzedaży,
  • Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie działu oraz firmy (zwłaszcza z działem marketingu i trade-marketingu).

Od kandydatów oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG (w tym niezbędnego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu negocjacji z klientami),
  • Doświadczenia we współpracy z sieciami handlowymi, mile widziane z Rossman,
  • Bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych,
  • Umiejętności analitycznych tak przy ocenie sytuacji rynkowej, jak planowaniu strategii sprzedażowych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dyspozycyjności oraz gotowości do częstych podróży służbowych,
  • Odpowiedzialności za cele i ich realizację,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Samodzielną pełną wyzwań pracę,
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet medyczny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.