Key Account Manager Rynek Strategiczny (usługi consultingowe)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Managera ds. Sprzedaży. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za opiekę nad istniejącymi klientami firmy oraz pozyskanie nowych strategicznych partnerów. Jest to samodzielna rola podlegająca pod Dyrektora Sprzedaży.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest polska firma o międzynarodowym zasięgu działająca z bogatym portfolio klientów i obsługuje m.in. sektor bankowy, telekomy, multimedia, fintechy etc. Jedna z 3 największych firm w swojej branży.

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych partnerów strategicznych oraz opieka nad istniejącymi klientami
  • prowadzenie negocjacji
  • spotkania i rozmowy z klientami o implementacjach systemowych i opieka nad procesem wdrożeniowym usług opartych o dane
  • odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży
  • inicjowanie optymalizacji procesów biznesowych
  • tworzenie i projektowanie z zespołem nowych produktów i wdrożeń systemowych

Profil kandydata

  • doświadczenie/wiedza z takich obszarów jak modelowanie danych, BI, zarządzanie ryzykiem, wymiana danych, automatyzacja procesów do oceny ryzyka, wdrożenia systemowe i podobne
  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych na styku IT - Biznes - Procesy
  • zdolności analityczne: potrafi wyciągać wnioski z danych i raportów
  • bardzo dobra znajomość Excel i PowerPoint
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisko
  • samodzielność, elastyczność, kreatywność
  • doświadczenie w negocjacjach na poziomie kadry zarządzającej

Dodatkowy atut:

  • wykształcenie z obszaru przetwarzania danych, Big Data lub risk management

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia Umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet kafeteryjny
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • zniżka na ubezpieczenie na życie dla pracownika i jego najbliższych
  • przestrzeń do rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach grupy
  • praca dla czołowej marki na swoim rynku
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy (obecnie praca zdalna)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page