Key Account Manager (rynek niemiecki; DRÓB) (K/M)

Poznań, wielkopolskie

AUDIT HR Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Samodzielne i odpowiedzialne zawieranie transakcji kupna - sprzedaży towaru

• Kontaktowanie się z partnerami handlowymi

• Prowadzenie działań w zakresie kalkulacji cen, analizy kosztów handlowych

• Wyszukiwanie dostawców towarów, usług, materiałów i surowców oraz odbiorców towarów, usług, wyrobów gotowych

• Analizowanie rynku pod względem oczekiwań i potrzeb klientów oraz ich zachowań rynkowych

• Badanie możliwości wzrostu udziału firmy na rynku oraz wejścia na nowe rynki

• Prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami wyrobów gotowych, towarów, usług, surowców i materiałów

• Przygotowanie oraz zawieranie umów handlowych, opracowywanie oferty handlowej

• Dokumentowanie sprzedaży, prowadzenie rozliczeń i statystyk handlowych

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe

• Minimum 5 lat na podobnym stanowisku w branży mięsnej (drób) – warunek konieczny

• Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego lub j. Niemieckiego;

• Zdolności analityczne

• Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

• Znajomość różnych form i technik sprzedaży

• Umiejętność prowadzenia negocjacji

• Dobra organizacja pracy

• Cierpliwość, wytrwałość, dokładność,

• Komunikatywność i zdolność nawiązywania kontaktów

• Umiejętność pracy w zespole

• Duża kultura osobista

• Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji, działającej na rynku niemieckim

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

• Szerokie możliwości rozwoju (praca zdalna, możliwość otworzenia oddziału na terenie kraju, którego rynek będzie interesujący)

• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Firma AUDIT HR z o. o. jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim, działającą w... całej Polsce, profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy. Wierzymy, że w świecie wyzwań i nieustannej konkurencji wiedza, umiejętności i zaangażowanie pracowników decydują o sukcesie firmy. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie klientów, czego dowodem są setki projektów zrealizowanych na zlecenie przedsiębiorstw z całego kraju.

Agencja doradztwa personalnego (nr rejestru 5335)
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi