Key Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obszarze konserwacji urządzeń elektrycznych i maszyn w przemyśle, poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • rozwijanie współpracy biznesowej ze stałymi klientami firmy;
  • monitorowanie branży i poszukiwanie nowego potencjału sprzedażowego;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie współpracy;
  • doradztwo techniczne, wizje lokalne, dobór odpowiednich usług;
  • udział w nowych inwestycjach firmy i wdrażanie własnych inicjatyw;

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży usług/produktów;
  • predyspozycje sprzedażowe, łatwość nawiązywania kontaktów i nastawienie na cele;
  • motywacja do działania i pozytywne nastawienie do pracy;
  • samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania i zdobywanie wiedzy;
  • umiejętność pracy w zespole, elastyczność i samodzielność w działaniu;

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + motywacyjne premie kwartalne i roczne;
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • wsparcie merytoryczne zespołu i dobrą atmosferę;
  • pracę zdalną, swobodę w działaniu i brak korporacyjnego stylu pracy;
  • rozwój zawodowy w strukturach organizacji - możliwość budowania własnego zespołu;
  • udział w ciekawych projektach;
  • możliwość realizacji wysłanych inicjatyw;
  • narzędzia do pracy + samochód służbowy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.