Key Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku od 2010 roku w obszarze konserwacji urządzeń elektryczno-energetycznych, poprawiając bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account ManagerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • rozwijanie współpracy ze stałymi klientami firmy;
  • doradztwo techniczne, wizje lokalne, dobór odpowiednich usług;
  • monitorowanie branży i poszukiwanie nowego potencjału biznesowego;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert handlowych;

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży usług (mile widziane w branży technicznej/przemyśle);
  • samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania i zdobywanie nowej wiedzy;
  • kompetencje interpersonalne – umiejętność nawiązywania relacji biznesowych;
  • umiejętność efektywnego kreowania potrzeb u klientów;
  • nastawienia na realizację celów i elastyczność w działaniu;

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne i roczne;
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • udział w ciekawych projektach;
  • dobrą atmosferę i wsparcie zespołu;
  • samochód służbowy;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.