Key Account Manager - POZNAŃ

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - renomowanego towarzystwa ubezpieczeniowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager - POZNAŃMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji;
  • Prezentowanie klientom oferty i udzielanie pomocy w zakresie wyboru produktu najlepiej odpowiadającego ich preferencjom oraz możliwościom;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Przygotowywanie dokumentów i umów.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów dla firm;
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej i produktów dedykowanych dla klientów biznesowych;
  • Minimum wykształcenie średnie;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Wysoki poziom motywacji i wytrwałości w działaniu;
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej instytucji finansowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Szerokie możliwości rozwoju i dostępu do szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.