Key Account Manager - packaging

HRK S.A.

woj. wielkopolskie, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest wiodący dostawca opakowań i rozwiązań w tym zakresie, dla którego poszukujemy osób na stanowisko:
Key Account Manager - packagingMiejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • odpowiedzielaność za rozwój sprzedaży u obecnych klientów firmy
  • sprzedaż opakowań i rozwiązań w tym zakresie do producentów (B2B)
  • doradztwo w doborze produktów oraz rozwiązań
  • negocjacje handlowe
  • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji kosztowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku poparte sukcesami
  • znajomość branży opakowaniowej
  • dyspozycyjność ze względu na pracę w terenie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym
  • chęć dalszego rozwijana się w strukturach sprzedażowych

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wypracowanej marży
  • pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, Medicover, bilety do kina)
  • narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • realne możliwości rozwoju
  • pracę w rozwijającej się organizacji
  • pracę w trybie home office

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.