Key Account Manager MT

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży FMCG z kategorii napojowej, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Key Account Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie grupą Klientów z kanału hipermarketów i supermarketów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG posiadająca najbardziej rozpoznawalne marki w swojej kategorii. Dzięki innowacyjnemu podejściu do rozwoju sprzedaży, wykorzystując różne kanały dotarcia do konsumenta, świadomość marki stale rośnie, a pracownicy mają możliwość wdrażania swoich inicjatyw. W związku z rozwojem pracowników w strukturach, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Key Account Managera w kanale Modern Trade.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klientów kanału nowoczesnego i samodzielne prowadzenie negocjacji rocznych,
  • Zwiększanie poziomu generowanych obrotów poprzez lokalizowanie potencjału sprzedażowego,
  • Codzienna współpraca z kupcem w zakresie egzekucji ustaleń i planowania działań promocyjnych,
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami firmy przy budowaniu pełnej strategii rozwoju sprzedaży w sieciach,
  • Inicjowanie i prowadzenie aktywności sprzedażowych i marketingowych, zapewnianie właściwości ekspozycji,
  • Odpowiedzialności za P&L i budżet roczny podległych klientów,

Profil kandydata

  • Min 2 - letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu relacjami z Kluczowymi Klientami w branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe - preferowany profil ekonomiczny,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu negocjacji rocznych z sieciami międzynarodowymi,
  • Nastawienie na efektywną współpracę z partnerami wewnętrznymi,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Rozwój w organizacji, nagrodzonej tytułem top employer,
  • Możliwości rotacji między działami,
  • Atrakcyjne benefity i narzędzia pracy,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page