Key Account Manager (m/f)

Michael Page

Katowice, pomorskie

Michael Page Michael Page

Key Account Manager będzie osobą odpowiedzialną za sprzedaż produktów z portfolio firmy w kanale aptecznym na powierzonym terenie. Poszukujemy dwóch osób, działających niezależnie na obszarze województw: śląskiego oraz pomorskiego.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy doświadczonych i ambitnych osób na stanowiska Key Account Managerów w dwóch niezależnych regionach: województwo śląskie oraz Pomorskie. Osoby te będą odpowiedzialne za sprzedaż oraz promocje produktów z portfolio firmy w kanale aptecznym.

Opis stanowiska

  • Współpraca z aptekami i sieciami aptek na powierzonym terenie
  • Realizacja planów sprzedaży poprzez pozyskiwanie klientów, wdrażanie strategii sprzedaży i zarządzanie budżetem
  • Budowanie świadomości i pozycji produktów z portfolio firmy w środowisku farmaceutycznym
  • Utrzymywanie długofalowej relacji i współpracy z klientami sieciowymi
  • Rozwój aktywności promocyjnych, tworzenie prezentacji handlowych w celu zwiększenia udziału w rynku
  • Aktualizacja i poszerzanie wiedzy merytorycznej klientów dotyczącej promowanych produktów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami handlowymi

Profil kandydata

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w kanale aptecznym, dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku Key Account Manager
  • Doskonałe rozumienie oraz wiedza z obszaru rynku aptecznego
  • Organizacja pracy oraz samodzielność na najwyższym poziomie
  • Bardzo wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page