Key Account Manager – Kierownik Sprzedaży ds. Sieci Aptecznych

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego klienta – globalnej, firmy farmaceutycznej, posiadającej trzydzieści oddziałów na świecie, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem zdobytym w sektorze farmaceutycznym (OTC, suplementy diety) na stanowisko Key Account Manager, odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży poprzez współpracę z sieciami aptecznymi w Polsce.

Opis stanowiska

• Rozwój strategii sprzedażowej we współpracy z sieciami aptek w ramach tradycyjnego kanału sprzedaży

• Realizacja założonych celów sprzedażowych i promowanie produktów w całej Polsce.

• Współpraca z największymi sieciami aptek

• Realizacja celów sprzedażowych u określonej grupy klientów na wyznaczonym terenie.

• Budowanie świadomości i pozycji rekomendowanych produktów z portfolio firmy w środowisku farmaceutycznym

• Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

• Kreowanie wizerunku firmy.

Oferujemy

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia kandydata

• Pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi oraz realizacji założonych celów

• Rozbudowany pakiet benefitów

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy

• Prace ze specjalistami którzy będą realnie wspierać Cię w podejmowanych działaniach

• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

• Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

Profil kandydata

  • Doświadczenie we współpracy z największymi sieciami aptek i dystrybutorami - warunek konieczny.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego/KAM
  • Wybitne umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne poparte dotychczasowymi wynikami.
  • Doświadczenie w pracy z analizą danych, budżetem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Otwartość i komunikatywność na wysokim poziomie, analityczne podejście.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Sprzedaż - Account Management

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy