Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, integratora rozwiązań IT o ugruntowanej pozycji na rynku polskim poszukujemy osób na stanowisko

                           Key Account Manager

                            Warszawa

Do zadań wybranego Kandydata będzie należało:

  • sprzedaż rozwiązań do sektora średnich i dużych przedsiębiorstw
  • współpraca z działami merytorycznymi
  • przygotowanie ofert sprzedażowych, negocjacje hanldowe,
  • nadzór nad realizacją umów/ zamówień
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami i Partnerami firmy
  • realizacja budżetów sprzedaży

Wymagania

Odpowiedni Kandydat powinien legitymować się

  • 2-4 letnim doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze B2B i public
  • ogólną znajomością bieżących rozwiązań sprzętowo-aplikacyjnych branży IT
  • znajomością rynku vendorów i dystrybutorów IT
  • umiejętnością pozyskiwania kontraktów
  • umiejętnością samodzielnego budowania portfela Klientów
  • samodzielnością, kreatywnością, komunikatywnością
  • praw. Kat. B

Nasz Klient oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz wynagrodzenie prowizyjne
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stałe zatrudnienie i długofalową współpracę
  • pakiet socjalny
  • udział w szkoleniach, konferencjach

Zainteresowane osoby zapraszamy do przysyłania CV

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Osoby spełniające powyższe kryteria oraz zainteresowane rekrutacją na w/w stanowisko prosimy o składanie dokumentów rekrutacyjnych ( CV oraz List motywacyjny)

Prezentacja firmy

W IT.HR rekrutujemy profesjonalistów - sami jesteśmy profesjonali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
pakiet socjalny, premia od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management