Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Key Account Manager IT - Warszawa, mazowieckie

Od: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opublikowano:03-11-2017 | Ostatnia aktualizacja:28-12-2017

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie Średnie zawodowe

Branża: Oferty pracy na IT - Project Management

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Numer ref. KAM/076/NKA

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i umów
  • Świadczenie wysokiej jakości usług na rzecz klientów firmy
  • Sprzedaż produktów i usług z szerokiego portfolio firmy z branży IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w firmie o bogatym portfolio produktów i usług

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B w branży IT (min. 2 lata)
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego