ManpowerGroup Sp. z o.o.

Key Account Manager IT

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. KAM/076/NKA

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji i umów
  • Świadczenie wysokiej jakości usług na rzecz klientów firmy
  • Sprzedaż produktów i usług z szerokiego portfolio firmy z branży IT

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w firmie o bogatym portfolio produktów i usług

Wymagania:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B w branży IT (min. 2 lata)
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials