Opis stanowiska pracy

Dystrybutor IT poszukuje samodzielnych handlowców do sprzedaży rozwiązań ICT dla firm.

Szczególnie mile widziane będą osoby doświadczone w sprzedaży rozwiązań sieciowych, bezpieczeństwa, wirtualizacji lub pamięci masowych.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż rozwiązań oraz usług IT
  • samodzielne budowanie i rozwijanie relacji z partnerami i klientami
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy
  • kontakt z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • szkolenia z zakresu usług i produktów firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub rozwiązań ICT dla firm
  • znajomość dostawców / producentów obszaru IT w Polsce
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami
  • uczciwość i wysoka kultura osobista
  • silna orientacja na działanie i wynik

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie pocztą lub mail'em krótkiego listu motywacyjnego oraz CV  wraz z informacją dotyczącą:

1. oczekiwanego wynagrodzenia (brutto)
2. daty, od której możliwe jest rozpoczęcie pracy

UWAGA ! w/w informacje są konieczne, aby aplikacje zostały przekazane do działu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dystrybutor oprogram... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management