Key Account Manager (IT - rozwiązania zintegrowane) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT notującej dwucyfrowe wzrosty, szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Key Account Manager (IT - rozwiązania zintegrowane)Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Rozwój sprzedaży produktów zintegrowanych w kanale B2B (z naciskiem na Hospitality),
  • Prowadzenie projektów od pozyskania leada do wdrożenia, reagowanie w sytuacjach gdy integrator będzie notował opóźnienia,
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych z klientami końcowymi,
  • Udział w wydarzeniach branżowych, w tym jako prelegent,
  • Edukowanie rynku na temat nowych rozwiązań.

Oczekiwania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i usług IT – min.3 lata, (software/hardware),
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu zleceń oraz prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • Orientacja na klienta i zdolność identyfikacji jego potrzeb,
  • Biegłość w otwieraniu i utrzymaniu relacji na poziomie CIO, CTO,
  • Proaktywna postawa w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych, a także budowaniu rozwiązań dla Klientów,
  • Silne nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań, organizacji własnej pracy,
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania długofalowych relacji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników sprzedażowych,
  • Wysoką autonomię pracy,
  • Pracę w rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wyjątkową atmosferę – stały zespół tworzący niepowtarzalny klimat,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Hybrydowy system pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.