Key Account Manager - Inkjet Printing Systems

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1172377

Twoje obowiązki:
  • Aktywna realizacja celów sprzedaży systemów produkcyjnych inkjetowych (produktów i usług) wybranej grupie klientów, w tym klientom międzynarodowym
  • Współtworzenie ciekawych i ambitnych projektów sprzedażowych i wdrożeniowych na rynku poligraficznym, w tym projektów międzynarodowych
  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • Współpraca z zespołem ds. rozwiązań i technologii inkjetowych
  • Regularne poszerzanie wiedzy o nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach druku cyfrowego

 Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w wsparciu i sprzedaży urządzeń oraz oprogramowania poligraficznego – w szczególności rozwiązań inkjetowych, oprogramowania do zarządzania produkcją, profilowania kolorystycznego
  • Ogólna znajomość technologii i oprogramowania poligraficznego dostępnego na rynku polskim
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz umiejętność rozumienia i badania potrzeb klientów w celu budowania trwałych relacji
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wytrwałość, wewnętrzna motywacja i zaangażowanie w działanie
  • Umiejętność pracy w projekcie i pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowy na podróże służbowe w języku polskim i angielskim

 Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Możliwości rozwoju i szkoleń, w tym za granicą
  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub B2B i premie motywujące
  • Niezbędny osprzęt roboczy (laptop, telefon i samochód)

Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów, dostęp do platformy e-learningowej, w tym nauki języków obcych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland