Key Account Manager - Hematologia

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla firmy farmaceutycznej TOP 5 poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera.

Lokalizacje biura to Warszawa (preferowana) lub Lublin lub Białystok.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka farmaceutyczna o stabilnej pozycji na rynku. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko Key Account Managera w obszarze hematologii. Obszar polski to województwa: mazowieckie, lubelskie i podlaskie.

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i promowanie produktu w grupie lekarzy specjalistów.
  • Współpraca z KOLami, także przedstawicielami aptek szpitalnych i administracji szpitali oraz właścicieli ośrodków szpitalnych na podległym terenie
  • Budowanie świadomości i pozycji produktów z portfolio firmy w środowisku farmaceutycznym
  • Efektywna współpraca z działem Marketingu i Promocji przy realizacji planów marketingowych: prowadzenie i rozwijanie projektów marketingowych na swoim terenie
  • Regularne monitorowanie wyników założeń marketingowych produktów własnych oraz konkurencyjnych, przygotowywanie raportów efektywności promocji
  • Realizacja akcji podnoszących świadomość społeczną schorzeń związanych ze specyfiką produktu
  • Monitorowanie i koordynowanie postępowań przetargowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne lub pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na rynku szpitalnym/programach lekowych poparte sukcesami w sprzedaży; preferowane w obszarze hematologii
  • Doświadczenie w firmie oryginalnej
  • Wysoka kultura osobista i etyczność w działaniu
  • Samodzielność, zaangażowanie, systematyczność działania, skuteczna komunikacja i współpraca między działowa.
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi wiedzy i kariery zawodowej
  • Dołączenie do dynamicznego i ambitnego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń
  • Możliwość pracy w TOP 5 firm farmaceutycznych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page