Key Account Manager/Handlowiec - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Key Account Manager/HandlowiecMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów w obszarach produktów oferowanych przez spółkę (produkty energetyczne)
  • Bieżąca obsługa i utrzymanie relacji z obecnymi klientami kluczowymi
  • Raportowanie wyników pracy
  • Wspomaganie procesu windykacji należności, negocjowanie warunków spłaty
  • Wsparcie działu marketingu i współpraca z innymi departamentami firmy

OFERUJEMY:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Narzędzia potrzebne do wykonywanej pracy, samochód, telefon komórkowy
  • Dobrą atmosferę pracy oraz współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży energetycznej)
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Dyspozycyjność – gotowość do częstych podróży służbowych
  • Umiejętność planowania i samoorganizacji
  • Doświadczenie w budowaniu długofalowych relacji z klientem
  • Prawo jazdy kat B
  • Obsługa MS Office
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.