Key Account Manager/Handlowiec (w dziale serwisu)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego klienta znanej firmy inżyniersko – instalacyjnej (instalacje teletechniczne, automatyka budynkowa, BMS, zabezpieczenia techniczne i wykrywanie pożaru) działającej na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Key Account Manager/Handlowiec (w dziale serwisu)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie kontraktów serwisowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Popularyzacja marki
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji prac serwisowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Ogólna znajomość systemów bezpieczeństwa CCTV, SSWiN, ACC, SAP, BMS
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pracę w renomowanej firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.