Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

na terenie województwa pomorskiego

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa dotychczasowych oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych u kluczowych Klientów Spółki oraz ich kompleksowa obsługa,
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • kreowanie polityki asortymentowej firmy,
  • kompleksowa współpraca z wybranymi sieciami międzynarodowymi,
  • prowadzenie centralnych i regionalnych negocjacji,
  • zarządzanie budżetem wsparcia sprzedaży wyznaczonym dla obsługiwanych Klientów,
  • współpraca z działem zakupów i logistyki.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata w branży spożywczej FMCG,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi i/ lub ogólnopolskimi sieciami handlowymi na stanowisku Key Account Managera min. 2 lata,
  • zdolności interpersonalne,
  • znajomość rynku branży spożywczej, FMCG,
  • umiejętność skutecznej sprzedaży oraz silna orientacja na wyniki,
  • łatwość w budowaniu wielowymiarowych relacji oraz negocjacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • benefity pracownicze w ramach ZFŚS (m.in. karty MultiSport, bilety do kina, karty pre-paid do aptek, dopłata do kolonii dziecka, zwrot za artykuły szkolne i inne),
  • praca w dynamicznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego pomagającą Klientom w wyborze najk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting