Key Account Manager Enterprise - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, lidera w branży rozwiązań audio-wizualnych, szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Key Account Manager EnterpriseMiejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka osoby samodzielnej, umiejętnie budującej relacje z partnerami handlowymi i Klientami Końcowymi. Spółka ma silną pozycję na rynku Enterprise, stara się ją umacniać poprzez atrakcyjną ofertę cenową i profesjonalną obsługę Klientów.

Zadania:

Główne obowiązki:

  • Realizacja planów operacyjnych i planów sprzedażowych w oparciu o rozwój dotychczasowych Klientów i pozyskiwanie nowych,
  • Przygotowywanie efektywnych strategii osiągania celów krótko- i długoterminowych, budowanie bazy klientów oraz maksymalizacja zysków firmy,
  • Zarządzanie kontaktami z klientami podczas całego cyklu sprzedażowego,
  • Identyfikowanie i kwalifikowanie nowych szans rynkowych,
  • Budowanie i wspieranie w zarządzaniu partnerskimi kanałami sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów przy współpracy z zespołami sprzedaży i marketingu produktowego firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość branży Digital Signage, rozwiązań systemów wideokonferencyjnych, systemów multimedialnych, audio-wizualnych,
  • Znajomość rynku Bankowego, Telekomunikacyjnego, Retail będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolności analitycznego myślenia, kreatywności, determinacji w dążeniu od celu,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej współpracy z innymi,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodznie i narzędzia pracy (w tym slużbowe auto również do użytku prywatnego),
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (decyzja kandydata)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.