Key Account Manager - eksport odczynników do biologii molekularnej

BLIRT S.A.

Gdańsk, pomorskie

BLIRT S.A.

Od: BLIRT S.A.
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie z zakresu biotechnologii, biologii molekularnej, chemii lub pokrewne,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży biotechnologicznej lub pokrewnej,
  • Znajomość rynku odczynników do biologii molekularnej lub potencjał do rozwinięcia u siebie takiej znajomości w krótkim czasie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodny kontakt,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z klientami.

Wymagania dodatkowe:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umożliwiająca samodzielną pracę,
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • Znajomość innych języków obcych,
  • Umiejętności marketingowe.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,
  • Analiza rynku i trendów,
  • Udział w tworzeniu strategii i planów marketingowych,
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach,
  • Realizacja działań marketingowych,
  • Negocjowanie umów i ofert.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy,
  • Dofinansowanie do kart multisport,
  • Fundusz socjalny,
  • Niezbędne narzędzia pracy.