BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o.
BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o. BLACHOTRAPEZ Sp. z.o.o.
Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach.

Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Zatrudniajmy obecnie ponad 1000 pracowników. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Key Account Manager ds. Fotowoltaiki

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Wymagania:

  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży fotowoltaiki
  • Doświadczenie w branży na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rol-nictwa i dużych przedsiębiorstw w powierzonym regionie Polski
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych
  • Przygotowywanie ofert PV
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
  • Dbanie o dobre imię i opinię Firmy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o ponad 50 letniej historii, bardzo wysokich przycho-dach i wyjątkowo stabilnej sytuacji Motywujące wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie wy-nagrodzenie prowizyjne
  • Narzędzia pracy: samochód wysokiej klasy – WV Passat bez limitu km i z nielimitowaną kartą paliwową, telefon, komputer
  • Bardzo atrakcyjny produkt, korzystne finansowanie i błyskawiczne montaże sprzedanych instalacji
  • CRM do zarządzania bazą klientów
  • Codzienne wsparcie i pomoc specjalistów PV
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.