Key Account Manager - Dodatki Paszowe

Ceres |Selected people in food & agri|

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to polska, prywatna firma z siedzibą w Olkuszu w woj. małopolskim, założona w 1988 roku. Od początku swojej działalności koncentruje się na rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa. Obecnie firma jest jednym z największych producentów nawozów i biostymulatorów oraz aktywnie działa w branży produktów prozdrowotnych dla zwierząt. Firma prowadzi sprzedaż na całym świecie i zatrudnia blisko 200 osób. Nasz Klient posiada światowej klasy dział R&D oraz nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane na południu Polski. Firma była wielokrotnie doceniana i nagradzana za innowacyjne i zrównoważone portfolio produktów oraz przedsiębiorczość.

Firma działa w branży hodowli zwierząt jako producent wysokiej jakości dodatków paszowych (stymulatory, probiotyki, preparaty mineralno-witaminowe, ekstrakty roślinne, zakwaszacze, chelaty paszowe) dla drobiu, trzody chlewnej i bydła. W celu sprzedaży, rozwoju sprzedaży i promowania portfolio wśród wytwórni pasz i większych integratorów w Polsce, Nasz Klient poszukuje obecnie entuzjastycznego Key Account Managera z doskonałą siecią kontaktów i doświadczeniem b2b w branży paszowej.

Rola

Rozwój i zarządzanie sprzedażą dodatków paszowych z portfolio firmy w Polsce.

  • Rozwijasz, zarządzasz i monitorujesz wszystkie działania handlowe związane z portfolio dodatków paszowych, we współpracy z zespołem hodowlanym (oraz działem R&D).
  • Budujesz partnerskie relacje z kluczowymi klientami (producenci pasz i premiksów, duże przedsiębiorstwa hodowlane i integratorzy).
  • Nawiązujesz i utrzymujesz relacje z nowymi klientami, analizujesz ich potrzeby oraz aktywnie promujesz produkty i usługi firmy.
  • Przygotowujesz i wdrażasz plan sprzedaży i strategię rozwoju produktów w celu zdobycia udziału w rynku i zwiększenia zysków firmy.
  • Aktywnie analizujesz branżę paszową, rozpoznajesz i przewidujesz trendy rynkowe oraz reagujesz na pojawiające się okazje i możliwości.
  • Tworzysz i utrzymujesz konstruktywne relacje z organizacjami, stowarzyszeniami i odpowiednimi jednostkami władzy i administracji państwowej.
  • Jesteś na bieżąco ze wszystkimi regulacjami prawnymi dotyczącymi sektora paszowego.
  • Jako Key Account Manager blisko współpracujesz i raportujesz do Dyrektora Sprzedaży firmy.

Wymagania

Profil

Przedsiębiorczy specjalista żywienia zwierząt z doskonałymi umiejętnościami sprzedaży b2b.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (Zootechnika, Weterynaria, Żywienie zwierząt, Produkcja pasz lub pokrewne)
  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży b2b w sektorze paszowym (drób lub trzoda chlewna) lub w innej roli w branży (żywieniowiec, technolog produkcji, zakup komponentów paszowych).
  • Znajomość j. angielskiego mile widziana.
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych.

Kompetencje

  • Zdolność do samodzielnej i systematycznej pracy, doskonałe umiejętności w zakresie rozwoju rynkowego.
  • Zespołowy duch, chęć do dzielenia się wiedzą, nastawienie na realizację celów.
  • Umiejętność pozyskiwania jakościowych leadów sprzedażowych i przeprowadzenia procesu sprzedaży od a do z.
  • Elastyczne i otwarte podejście, dążenie do przewyższenia oczekiwań klientów.

Miejsce pracy

Home office i częste podróże służbowe na terenie Polski.

Oferta

Nasz Klient oferuje stanowisko w firmie o wysokiej kulturze, wartościach oraz atmosferze pracy, dające możliwość bycia twarzą portfolio innowacyjnych i zrównoważonych dodatków paszowych w Polsce. Pełniąc rolę Key Account Managera, dostaniesz dużą autonomię w rozwijaniu i wdrażaniu pomysłów na zwiększenie udziału firmy w rynku. Firma oferuje ambitną pozycję w rozwijającej się (międzynarodowej) organizacji oraz konkurencyjny rynkowo pakiet wynagrodzeń (w tym laptop, smartfon, samochód służbowy oraz inne dodatki, takie jak ubezpieczenie zdrowotne i grupowe, rozszerzony pakiet socjalny). Firma zapewni Ci wszystkie narzędzia, aby stać się wiarygodnym partnerem dla Twoich klientów i umożliwi dalsze kontynuowanie rozwoju zawodowego i osobistego.

Aplikacja

Nasz Klient zlecił rekrutację i selekcję na stanowisko Key Account Manager - Dodatki Paszowe wyłącznie firmie CeresRecruitment Polska.

Więcej informacji odnośnie firmy znajdziesz na stronie www.ceresrecruitment.pl. Zapraszamy do złożenia aplikacji oraz kontaktu z Koen Lecluyse pod nr (+48 696) 307 999 lub Bartek Soboński pod nr (+48 796) 826 363.

CeresRecruitment to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w branży rolno-spożywczej, ukierunkowana na inżynierów i magistrów. CeresRecruitment posiada biura w Holandii, Niemczech, Belgii i Polsce. Obszary rynku firmy to: Technologia i Przetwórstwo Żywności, Przemysł Spożywczy, Rolnictwo, Ogrodnictwo, Warzywnictwo, Sadownictwo, Sprzedaż detaliczna i hurtowa, Żywienie i Hodowla Zwierząt, Zootechnika i Weterynaria, Chemia Rolna (środki ochrony roślin - nawozy - nasiona), Rolnictwo i Produkcja Ekologiczna, FMCG, Doradztwo Techniczne i Handlowe. Ceres specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników na stanowiska: Dyrektor Generalny, Dyrektor Wykonawyczy, Dyrektor Finansowy, Dyrektor Operacyjny, Kierownik Sprzedaży i Marketingu, Kierownik HR (HRM), Kierownik Produkcji, Kierownik Projektu, Specjalista ds. Zapewnienia / Kontroli Jakości (QA / QESH), Specjalista ds. Logistyki (Łańcucha Dostaw), Specjalista ds. Zakupów i Zamówień, Trader, Handlowiec, Kupiec, Doradca Żywieniowy / Specjalista ds. Żywienia, Agronom, Technolog Żywności / Produkcji Pasz, Inżynier Procesu, Specjalista ds. Badań i Rozwoju (R&D).

Prezentacja firmy

Ceres to międzynarodowa agencja specjalizująca się w rekrutacji, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca