Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.
Oferta wyróżniona

Key Account Manager/Business Development Manager

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej (segment premium) poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Manager/Business Development Manager.

Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, którzy/re pragną z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju firmy naszego Klienta w Polsce.

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych; idealnie w sprzedaży samochodów premium
• Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
• Zorientowanie na Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników
• Umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów
• Udokumentowane bardzo dobre wyniki w obszarze sprzedaży np. referencje, konkretne przykłady działania potwierdzone sukcesem
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w środowisku o bardzo wysokiej kulturze organizacyjnej
• Prawo jazdy Kat. B
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu

Co pracodawca oferuje?
• Możliwość związania swojej kariery ze stabilną firmą marki premium o bardzo wysokich standardach
• Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do osiąganych wyników
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
• Szkolenia personalne i produktowe

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management