Key Account Manager (Branża Poligraficzna)

HR Wise Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, firmy poligraficznej specjalizującej się w zakresie zarządzania procesami produkcji oraz dostaw materiałów poligraficznych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Od: HR Wise Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych w zakresie sprzedaży maszyn poligraficznych,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,
  • Profesjonalne doradztwo oraz dostosowanie zamówienia do potrzeb klienta,
  • Kontakt z producentami maszyn w Polsce i za granicą w celu dostosowania maszyn do oczekiwań klientów,
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy oraz nawiązywanie trwałych relacji z klientami.

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z wykorzystaniem umiejętności sprzedażowych,
  • Wiedza techniczna na temat maszyn poligraficznych do post pressu,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizje od sprzedaży),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie podwykonawcy,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Pomoc asystenta handlowego w zakresie przygotowania materiałów marketingowych i ofert handlowych,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez pracę w renomowanej firmie branży poligraficznej.