Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży (usługi HR)

PowerJobs Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Budowanie i realizacja strategii sprzedaży usług z zakresu rekrutacji tymczasowych, stałych i innych usług świadczonych przez agencję pracy tymczasowej;

• Samodzielne pozyskiwanie projektów poprzez własne działania (relacje biznesowe, telefon, mail, spotkania, udział w wydarzeniach, networking, social media itd.);

• Prowadzenie procesów handlowych zgodnie z ustalonymi zasadami, w tym odbywanie spotkań z Klientami, zbieranie informacji o potrzebach, prowadzenie prezentacji handlowych, samodzielne tworzenie ofert i przygotowywanie umów, przeprowadzanie negocjacji handlowych przy ew. wsparciu przełożonego, zdobywanie zamówień oraz nadzór nad realizacją prac i fakturowaniem;

• Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami firmy;

• Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami;

• Współpraca z działem rekrutacji i koordynacji projektów.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług;
  • Mile widziane doświadczenie w działaniach handlowych w agencji pracy;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne;
  • Zdolność analizy pozycji rynkowej i potencjału Klienta;
  • Czynne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią za wyniki;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, współpraca z prestiżowymi Klientami całego Śląska;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość korzystania z Benefit System (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne