ManpowerGroup Sp. z o.o.

Key Accoun Manager

Miejsce pracy: Poznań

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Key Account Manager
Numer ref. KAM/037/JKA
Poznań

Kluczowe zadania realizowane na stanowisku:

- przygotowanie i opiniowanie warunków transakcji finansowania dla klientów korporacyjnych pozyskanych przez pracowników sieci sprzedaży
- przygotowanie rekomendacji sprzedażowych oraz aplikacji kredytowych dla klientów korporacyjnych
- prezentacja aplikacji kredytowych na posiedzeniu Komitetów Kredytowych
- analizowanie baz danych zawierających informacje o klientach
- wspieranie pracowników sieci sprzedaży w zwiększaniu kompetencji z zakresu analizy kondycji finansowej klientów korporacyjnych oraz standardów ich obsługi
- aktywne uczestnictwo w spotkaniach z klientami korporacyjnymi

Wymagania:

- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym bądź finansowym
- znajomość analizy finansowej Klienta Korporacyjnego
- umiejętność analizy danych i przetwarzania informacji
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- znajomość pakietu MS Office, szczególnie dobrej znajomości programu Excel
- wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych
- czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w ramach struktur sprzedaży
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
- profesjonalny pakiet szkoleń
- umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
- pakiet sportowo - rekreacyjny
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, laptop i telefon)

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials