KELNERKA / KASJERKA – KELNER / KASJER

Alaska

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sieć restauracji zatrudni do pracy kelnerki / kelnerów w restauracjach i kawiarniach mieszczących się w galeriach handlowych w Krakowie (Serenada, Krokus, Galeria Kazimierz, CH Zakopianka, Bonarka) i Modlniczce (Futura / Factory)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Posiłki pracownicze
  • Karty Multisport
  • Szkolenia

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • badań sanitarno – epidemiologicznych
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • kreatywności

Osoby spełniające powyższe warunki i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

OLIMP to sieć restauracji serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż