Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem obiektu konferencyjno- rekreacyjnego Rancho Pod Bocianem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KELNER

miejsce pracy: Przypki k. Tarczyna

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za obsługę gości w zakresie serwowania potraw oraz napoi, przygotowania sali, dbania o czystość i porządek.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
  • Dyspozycyjność – praca zmianowa
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, gościnność i optymizm w codziennej pracy
  • Znajomość zasad savoire-vivre oraz wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system premiowy
  • pracę w ustalonych godzinach wg grafiku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Hotel z zapleczem konferencyjno-szkoleniowym oraz restauracja w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka