Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

Stabilne warunki, umowa, terminowa wypłata, (stawka + napiwki), zgrany zespół, możliwość rozwoju. Wymagany sanepid. Reszty Cię nauczymy.

Szukamy osób z dyspozycyjnością zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie o rozpoznawalnej na rynku marce.
  • Umowę zlecenie z systemem motywacyjnym oraz premiowym.
  • System szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe oraz umiejętności miękkie.
  • Elastyczny czas pracy z możliwością dopasowania do aktualnej sytuacji pracownika.
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia uzależnionego od liczby wypracowanych godzin.
  • Zniżkę pracowniczą -15% na kartę menu.
  • Posiłki pracownicze w atrakcyjnej cenie.

Oczekujemy

  • Pozytywnego i otwartego nastawienia do wykonywanych obowiązków.
  • Aktualnego orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych (dawniej Książeczka Sanepidowska).
  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii oraz znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjności, umiejętności organizacji pracy i pracy w zespole.

Wymagania

Do zakresu obowiązków należy:

  • Zapewnienie uprzejmej, profesjonalnej obsługi Gości na najwyższym poziomie, zgodnie z wymogami i procedurami stosowanymi w Pijalni Czekolady E.Wedel.
  • Wykonywanie w profesjonalny sposób powierzonych zadań.
  • Dbanie o jakość oferowanych produktów oraz obsługi Gości.
  • Pomoc w deserowni w tym przygotowywanie deserów oraz na zmywaku

Od ponad 160 lat staramy się, aby E.Wedel kojarzył się z tym, co w czekoladzie najlepsze,... wracając do tradycji, która mówi, że dzieła stworzone rękami mistrzów są niepowtarzalne.

Wszystko zaczęło się w 1851 r., kiedy Karol Ernest Wedel, młody cukiernik z Berlina, przyjechał do Warszawy i otworzył mały sklep na ulicy Miodowej, w którym oferował czekoladę i karmel. W 1894 r. syn Karola, Emil przeniósł sklep i fabrykę do nowej kamienicy na ul. Szpitalnej. Stoi tam ona do dziś, a w niej znajduje się najstarszy sklep i kawiarnia - Pijalnia Czekolady E.Wedel "Staroświecki Sklep".

Kolejne Pijalnie Czekolady powstały od 2004 r. W każdej z nich można odnaleźć magię czekolady oraz niepowtarzalny charakter. Oprócz wyjątkowych pitnych czekolad, jest tu wiele innych słodkości, których po prostu trzeba spróbować - m.in. różnorodne desery i ręcznie robione praliny, tworzone z pasją pod czujnym okiem Maestro Czekolady, Janusza Profusa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Catering / Gastronomia , Praca Inne , Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta