GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Kelner

Miejsce pracy: Crivitz Meklemburgia

Opis stanowiska:
• Kelnerowanie
• obsługa gości
Oczekujemy:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego w mowie
• czarne spodnie i buty (resztę odzieży pracownik otrzymuje na miejscu)
• prawo jazdy

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
• 40 h pracy tygodniowo (5 dni w tygodniu), w weekendy możliwe nadgodziny
• wynagrodzenie 9,95 eur brutto / h
• umeblowane zakwaterowanie w pokoju w kwocie 200 euro (dostęp do kuchni i łazienki ma 6 osób)
• wyżywienie (1 darmowy posiłek dziennie)
• 24 dni urlopu rocznie
• dostęp do Internetu
• szkolenia
• pomoc przy meldunku, ubezpieczeniu, otwarciu konta bankowego