Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy FR Construction (certyfikat nr 9870) poszukuje chętnych do pracy w Austrii w hotelu w Tyrolu na stanowisko: KELNER

Wymagane doświadczenie, znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • legalną pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę polskich rezydentów przez cały czas pobytu za granicą
  • bardzo dobre warunki pracy
  • nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów
  • bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie zapewnione przez hotel.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy FR Construction (certyfikat nr 9870) <br/><b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Inne