Opis stanowiska pracy

• Przygotowanie sal konferencyjnych na spotkania firnowa, biznesowe wg
wytycznych działu sprzedaży
• Wystawianie i uzupełnianie przerw kawowych
• Obsługa sprzętu konferencyjnego
• Obsługa gości konferencyjnych w trakcie trwania imprezy konferencyjnej
• Dbanie o czystość stanowiska pracy
• Dobra komunikacja i współpraca z innymi działami w celu zapewnienia wysokiego
standardu obsługi imprez

Wymagania

• dobra organizacji pracy (samodzielność na stanowisku pracy)
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnyn
• dyspozycyjność (praca zmianowa oraz w weekendy)
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność dobrej komunikacji z klientem oraz współpracownikami
• minimalne doświadczenie w gastronomii lub hotelarstwie- 1 rok

Prezentacja firmy

Firma Hotels Global Investment Group Sp. z o.o. - operator czterogwiazd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
nieograniczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka