Kelner / Kelnerka - Wrocław , dolnośląskie
od Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta z branży hotelarskiej poszukujemy osób na stanowisko:

Kelner / Kelnerka

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa gości hotelowych i restauracyjnych
  • Dbanie o nienaganny wygląd sali
  • Obsługa imprez okolicznościowych

WYMAGANIA:

  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dokładność i sumienność
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę, lub zlecenie
  • Wymiar pracy w zależności od dyspozycyjności kandydata
  • Szkolenie wprowadzające
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.