Greenline - alternative energien gmbH

Do naszej restauracji-lounge w Schönebeck szukamy

Kelner / Kelnerka

Państwa zadania

  • doradztwo i obsługa gości
  • organizacja procesów gastronomicznych
  • dekorowanie pomieszczeń i stołów
  • przygotowywanie i przeprowadzenie imprez okolicznościowych i uroczystości

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy na zmiany
  • zadbana aparycja i uprzejmość
  • elastyczność, zdolność radzenie sobie ze stresem, kreatywność
  • niezawodność, samodzielność, orientacja na klientów
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego, komunikatywność i gotowość do uczenia się

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • nowoczesne i urozmaicone stanowisko pracy
  • perspektywa pewnego i długoterminowego zatrudnienia
Zgłoszenia prosimy nadsyłać do

LB Lohmann GmbH & CO. KG
Pan Martin Jaeschke | Edelmannstraße 22 | 39218 Schönebeck | Tel. +49 (0) 39 28/70 37-420

Personal@greenline.de
www.greenline.de