HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Kelner/ Kelnerka

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Zakres obowiązków:

• obsługa gości à la carte
• obsługa grup zorganizowanych
• przygotowywanie stanowiska pracy
• obsługa imprez okolicznościowych.

Oferujemy:

• posiłki w pracy w promocyjnej cenie
• stabilne warunki zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie
• pracę w młodym, energicznym zespole
• szkolenia wprowadzające.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• aktualna książeczka sanepid
• mile widziane doświadczenie w restauracji premium
• szybka umiejętność pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.