Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osobe do pracy w przepieknie polozonej restauracji na stanowisko kelner/kelnerka.Restauracja prowadzona jest juz od ponad 40 lat, poczatkowo byla ona mala kawiarnia lecz z biegiem czasu rozrosla sie do restauracji zatrudniajac ponad 20 osob, serwujac jedzenie dla lokalnych gosci jak rowniez zajmuje sie organizacja imprez okolicznosciowych.
Do glownych obowiazkow bedzie nalezala obsluga klienta, witanie gosci, serwowanie napoi i posilkow, sprzatanie lokalu.
Praca w godz 10-10 ze srednia liczba 40 godz tygodniowo.
Zakwaterowanie na miejscu.
Mozliwosc pracy dlugoterminowej

Wymagania

Od kandydatow oczekujemy doswiadzenia w obsludze klienta jak rowniez komunikatynej zanjomosci jez angielskiego.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka