Opis stanowiska pracy

Zdobądź z nami cenne doświadczenie w zawodzie kelnerki pracując w prestiżowej restauracji. Zaaplikuj!

Mamy do zaoferowania:
  • pracę w prestiżowej restauracji w Alpach Francuskich,
  • stawkę 10,03 euro/brutto za godzinę pracy,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • darmowe wyżywienie,
  • pracę w okresie Świąt Bożego Narodzenia,
  • dodatek transportowy do podróży Polska - Francja,
  • dodatkowe ubezpieczenie Hestia,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • opiekę biura przez czas trwania kontraktu,
  • możliwość długiej współpracy.
Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • przyjmowanie gości,
  • serwowanie wina,
  • wiedza na temat dań proponowanych przez restaurację,
  • serwis wieczorny (praca od wtorku do soboty),
  • serwis w południe i wieczorny (w niedziele).

Wymagania

  • umiejętności serwowania wina,
  • ok. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • precyzja i nienaganne zachowanie,
  • znajomość języka francuskiego i angielskiego.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka