Opis stanowiska pracy

Obsługa gości w outletach gastronomicznych zgodnie z wysokim standardem miedzynarodowej marki hoteli Hilton Garden Inn.
Praca w czasie:
- śniadań
- lunchy
- kolacji
- obsługa bankietów i konferencji
- kateringów

Zadania podstawowe: serwowanie dań oraz napojów, sprzątanie sali, wsparcie gości konferencyjnych, przygotowanie ekspozycji bufetów.

Wymagania

znajomosc jezyka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
dyspozycyjność
umiejętność pracy w zespole
miła aparycja
komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma Hotels Global Investment Group Sp. z o.o. - operator czterogwiazd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
karta Mulfibenefit, opieka medyczna, ZFŚS
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka